توسعه صادرات امید ایرانیان

شرکت توسعه صادرات امید ایرانیان با هدف فعالیت در زمینه صادرات کالاهای با کیفیت و ارگانیک، در سال 1395 پایه گذاری شد لذا با توجه به اهمیت سلامت غذایی و دارویی افراد جامعه و نیز درک عمیق مردم نسبت به این موضوع و گرایش روز افزون جامعه به محصولات طبیعی و ارگانیک، این شرکت سریعاً اقدام به راه اندازی کارخانه تولید روغن های بکر با مصارف دارویی و خوراکی نمود.

با توجه به انتخاب و بکارگیری تعداد زیادی دستگاه های پیشرفته،دقیق و مقاوم این شرکت توانایی استحصال روغن از کلیه دانه های روغنی، حتی دانه های سخت را دارا می باشد.از ایم رو روغن با ارزش و کمیاب هسته انار به صورت اختصاصی در حجم بالا با هدف صادرات در این شرکت تولید می شود.

مسئولین این شرکت با درک این مهم، که مهمترین موضوع برای مصرف کننده و نیز اثر بخشی این نوع محصولات، کیفیت و خلوص آنها می باشد، لذا همواره توجه خاص و ویژه ای به پروسه تولید و حفظ خواص روغنها داشته اند و با پایبندی به اخلاق و انصاف، خلوص و اصالت محصولات خود را صد در صد تضمین می نمایند و همچنین با ارائه پکیج کامل و شیک، راحتی مصرف کننده و موضوع صادرات را مورد توجه قرار داده اند.

از سیاست های کلی و باعث افتخار این شرکت است که همواره با رعایت اصول تولید و سلامت بکارگیری تجربه و تکنولوژی و نیز ارائه محصولات متنوع تر خوراکی و دارویی، در جهت سلامت و رضایت مشتریان عزیز قدم بردارد.

باشد با امید به لطف پروردگار بزرگ و تلاش و پشتکار و رعایت اخلاق، به این مهم، نائل آییم.